The Polish Cartel logo

The Polish Cartel

Polska Ekipa GTA:Online
Zapraszamy wszystkich graczy PC do wspólnej gry! 997 członków

Ostatnio dołączyli do nas:

Statystyki PC:
Suma hajsu w ekipie: 290 717 092$ co daje średnio 12 113 212$ na gracza.

Średni level w ekipie na gracza: 132
Zasady ekipy The Polish Cartel - Polska ekipa GTA Online
QrixPL zasady ogólne ekipy
Zasady są proste jak budowa czołgu T55:
 1. Nie utrudniamy gry ludziom z ekipy co znaczy, że w sesjach trybu swobodnego nie zabijamy swoich, nie niszczymy sobie paczek itp. Nie dotyczy to oczywiście trybów gry innych niż swobodne, dziwne by było gdyby był zakaz zabijania się na deathmatchach, prawda? Osoby z ekipy łatwo rozpoznać na radarze. Takie osoby oznaczone są żółtym półokręgiem:

  Jeżeli ktoś Cię zabił, upewnij się że nie zrobił tego przypadkiem, napisz do tej osoby SMS, na czacie, na Social Clubie lub powiedz na czacie głosowym. Jeśli osoba ta nie reaguje i wciąż Cię zabija, to jest to dobra przesłanka by pozbyć się tej osoby z ekipy.
 2. Nie cheatujemy - wszelkie mody i programy, które dają Ci hajs, godmode, teleportację i inne cheaterskie gówno kończy się banem w ekipie bez wyjątku. Za cheatowanie uznane zostanie również bierne korzystanie z cheatów czyli sytuacje w której Ty nie masz żadnego lewego oprogramowania, ale dostałeś od cheatera railguna albo niezniszczalny samochód i z niego korzystasz. Nie dotyczy to jedynie zbierania hajsu od cheaterów. Robisz to na własną odpowiedzialność, bo jak dobrze wiecie, Rockstar albo konta bankowe wam wyzeruje albo usunie postać. Mimo to zakazane jest promowanie takich narzędzi oraz wszelkich lobby z lewą kasą.
 3. Za członków ekipy uznawane są tylko osoby, które mają ekipę ustawioną jako aktywną. Ekipę TPLC możesz ustawić jako aktywną z poziomu gry lub na stronie ekipy w Social Clubie. Ustawienie innej ekipy jako aktywnej wiąże się z wyrzuceniem (ale nie zbanowaniem) z ekipy.
 4. Osoby, które do ekipy dołączyły po 31 grudnia 2016 roku muszą mieć ustawienia prywatności profilu oraz statystyk gry ustawione na Ekipa i Znajomi lub Wszyscy. Zmiany można dokonać w ustawieniach prywatności Social Club.

Jeżeli widzisz kogoś kto łamie te proste zasady, to napisz do mnie.
QrixPL zasady awansów w hierarchii ekipy
Aby awansować na Przedstawiciela w ekipie (1 ranga wyżej niż domyślna) trzeba spełniać następujące warunki:
 1. Gracz musi mieć widoczne statystyki gry i profil bez względu na datę dołączenia do ekipy.
 2. Gracz korzysta regularnie z ekipowego TeamSpeaka
 3. Nie ma zastrzeżeń do gracza w kontekście jego kultury, bycia pomocnym
Uwaga. W powyższych zasadach nie ma ani słowa że trzeba być aktywnym graczem. Jeśli ktoś chce sobie zrobić przerwę od GTA:Online ale będzie obecny na TeamSpeaku to nie utraci rangi.
Aby awansować na Porucznika w ekipie (2 rangi wyżej niż domyślna) trzeba spełniać następujące warunki:
 1. Należy spełniać wszystkie warunki na Przedstawiciela ekipy
 2. Należy pełnić jakąś konkretną rolę w świecie ekipy. Do tych ról można zaliczyć Moderatora TeamSpeak lub organizatora list gier.

Ostatnie zdjęcia

FchujPsychol

La Puerta Freeway

2017-11-17 22:53:30


FchujPsychol

Szczeki dwie :P

2017-11-16 21:03:03


_Brys_

Obserwatorium Galileusza

2017-11-15 21:33:22


_Brys_

Great Chaparral

2017-11-15 21:33:17


_Brys_

Lotnisko międzynarodowe Los Santos

2017-11-15 21:33:08