The Polish Cartel

Polska Ekipa GTA:Online
Zapraszamy wszystkich graczy PC do wspólnej gry! 993 członków

Zasady ekipy The Polish Cartel - Polska ekipa GTA Online
Zasady są proste ja budowa czołgu T55:
  1. Nie utrudniamy gry ludziom z ekipy co znaczy, że w sesjach trybu swobodnego nie zabijamy swoich, nie niszczymy sobie paczek itp. Nie dotyczy to oczywiście trybów gry innych niż swobodne, dziwne by było gdyby był zakaz zabijania się na deathmatchach, prawda? Osoby z ekipy łatwo rozpoznać na radarze. Takie osoby oznaczone są żółtym półokręgiem:

    Jeżeli ktoś Cię zabił, upewnij się że nie zrobił tego przypadkiem, napisz do tej osoby SMS, na czacie, na Social Clubie lub powiedz na czacie głosowym. Jeśli osoba ta nie reaguje i wciąż Cię zabija, to jest to dobra przesłanka by pozbyć się tej osoby z ekipy.
  2. Nie cheatujemy - wszelkie mody i programy, które dają Ci hajs, godmode, teleportację i inne cheaterskie gówno kończy się banem w ekipie bez wyjątku. Za cheatowanie uznane zostanie również bierne korzystanie z cheatów czyli sytuacje w której Ty nie masz żadnego lewego oprogramowania, ale dostałeś od cheatera railguna albo niezniszczalny samochód i z niego korzystasz. Nie dotyczy to jedynie zbierania hajsu od cheaterów. Robisz to na własną odpowiedzialność, bo jak dobrze wiecie, Rockstar albo konta bankowe wam wyzeruje albo usunie postać. Mimo to zakazane jest promowanie takich narzędzi oraz wszelkich lobby z lewą kasą.
  3. Za członków ekipy uznawane są tylko osoby, które mają ekipę ustawioną jako aktywną. Ekipę TPLC możesz ustawić jako aktywną z poziomu gry lub na stronie ekipy w Social Clubie. Ustawienie innej ekipy jako aktywnej wiąże się z wyrzuceniem (ale nie zbanowaniem) z ekipy.
  4. Osoby, które do ekipy dołączyły po 31 grudnia 2016 roku muszą mieć ustawienia prywatności profilu oraz statystyk gry ustawione na Ekipa i Znajomi lub Wszyscy. Zmiany można dokonać w ustawieniach prywatności Social Club.

Jeżeli widzisz kogoś kto łamie te proste zasady, to napisz do mnie.

Ostatnie zdjęcia

PLTytus

Wschodnie Vinewood

2017-07-22 19:27:00


kamyk9304

Masyw górski San Chianski

2017-07-22 14:53:35


Kamcioslav

Strawberry

2017-07-22 14:05:54


Adrianx-PL

San Andreas

2017-07-21 23:43:48


Patson_99

Rockford Hills

2017-07-20 21:56:23