The Polish Cartel logo

The Polish Cartel

Polska Ekipa GTA:Online
Zapraszamy wszystkich graczy PC do wspólnej gry! 991 członków

Ostatnio dołączyli do nas:

Statystyki PC:
Suma hajsu w ekipie: 7.053.591.414$ co daje średnio 7.132.044$ na gracza.

Średni level w ekipie na gracza: 104
Zasady ekipy The Polish Cartel - Polska ekipa GTA Online
QrixPL Poprawianie ustawień profilu

Wymagamy widocznego profilu od naszych graczy w celu automatyzacji wyrzucania nieaktywnych graczy. Na tej stronie musisz mieć poniższe dwie opcje ustawione na Wszyscy lub Znajomi i ekipy.

Jeżeli nie widzisz wymaganych opcji, nie przejmuj się. Obejście na to jest proste. Zaznacz obie opcje na Znajomi a następnie dodaj do znajomych konto PolishCartelBota. Dzięki temu bot będzie widział Twoją aktywność w grze. W innym wypadku automat uzna Cię za nieaktywnego gracza i wyrzuci z ekipy.

Jeśli masz ustawione wszystko zgodnie z intrukcją a mimo to otrzymujesz wiadomości od bota z ostrzeżeniem, zmień opcje na "Tylko ja" a potem ponownie na wymaganą opcję "Wszyscy" lub "Dla ekipy".
QrixPL zasady ogólne ekipy
Zasady są proste jak budowa czołgu T55:
 1. Nie utrudniamy gry ludziom z ekipy co znaczy, że w sesjach trybu swobodnego nie zabijamy swoich, nie niszczymy sobie paczek itp. Nie dotyczy to oczywiście trybów gry innych niż swobodne, dziwne by było gdyby był zakaz zabijania się na deathmatchach, prawda? Osoby z ekipy łatwo rozpoznać na radarze. Takie osoby oznaczone są żółtym półokręgiem:

  Jeżeli ktoś Cię zabił, upewnij się że nie zrobił tego przypadkiem, napisz do tej osoby SMS, na czacie, na Social Clubie lub powiedz na czacie głosowym. Jeśli osoba ta nie reaguje i wciąż Cię zabija, to jest to dobra przesłanka by pozbyć się tej osoby z ekipy.
 2. Nie cheatujemy - wszelkie mody i programy, które dają Ci hajs, godmode, teleportację i inne cheaterskie gówno kończy się banem w ekipie bez wyjątku. Za cheatowanie uznane zostanie również bierne korzystanie z cheatów czyli sytuacje w której Ty nie masz żadnego lewego oprogramowania, ale dostałeś od cheatera railguna albo niezniszczalny samochód i z niego korzystasz, a także gdy żebrasz i zbierasz hajs od cheaterów. Zakazane jest również promowanie narzędzi i usług cheaterskich oraz wszelkich lobby z lewą kasą.
 3. Za członków ekipy uznawane są tylko osoby, które mają ekipę ustawioną jako aktywną. Ekipę TPLC możesz ustawić jako aktywną z poziomu gry lub na stronie ekipy w Social Clubie. Ustawienie innej ekipy jako aktywnej wiąże się z wyrzuceniem z ekipy. ❔ pomoc
 4. Członkowie ekipy muszą mieć ustawienia prywatności profilu oraz statystyk gry ustawione na Wszyscy lub przynajmniej na Ekipa i Znajomi. Zmiany można dokonać w ustawieniach prywatności Social Club. Osoby, które mają konta w których zablokowane są wspomniane opcje powinny ustawić widoczność na opcję Znajomi oraz zaprosić do znajomych PolishCartelBota. ❔ pomoc
 5. Promowanie w ramach gry lub TeamSpeaka ekipy innych ekip lub innych serwerów TeamSpeak/Discord nagradzane będzie banem
 6. Ze względu na limit 1000 osób w ekipach konieczne jest wyrzucanie graczy nieaktywnych w grze i na TeamSpeaku ekipy. Jeśli zostałeś wyrzucony z ekipy to w momencie kiedy ponownie zaczniesz grać w GTA:Online możesz ponownie dołączyć do The Polish Cartel
QrixPL zasady awansów w hierarchii ekipy
Aby awansować na Przedstawiciela w ekipie (1 ranga wyżej niż domyślna) trzeba spełniać następujące warunki:
 1. Gracz korzysta regularnie z ekipowego TeamSpeaka
 2. Nie ma zastrzeżeń do gracza w kontekście jego kultury, bycia pomocnym
Uwaga. W powyższych zasadach nie ma ani słowa że trzeba być aktywnym graczem. Jeśli ktoś chce sobie zrobić przerwę od GTA:Online ale będzie obecny na TeamSpeaku to nie utraci rangi.
Aby awansować na Porucznika w ekipie (2 rangi wyżej niż domyślna) trzeba spełniać następujące warunki:
 1. Należy spełniać wszystkie warunki na Przedstawiciela ekipy
 2. Należy pełnić jakąś konkretną rolę w świecie ekipy. Do tych ról można zaliczyć Moderatora TeamSpeak lub organizatora list gier, opiekuna mediów (Instagram, Facebook) itp.

Ostatnie zdjęcia

InfoPathPL

:)

2018-07-20 18:11:50


Yelkex

Vinewood Hills

2018-07-20 15:38:25


Yelkex

Centrum

2018-07-20 15:37:48


ArmenianKiller47

Del Perro

2018-07-19 20:07:20


PLTytus

San Andreas

2018-07-19 14:32:15