The Polish Cartel logo

The Polish Cartel

Polska Ekipa GTA:Online.
Zapraszamy wszystkich graczy PC do wspólnej gry! 991 członków obecnie
17836 wszystkich członków

Ostatnio dołączyli do nas:

Statystyki PC:
Suma hajsu w ekipie: 22.969.996.522$ co daje średnio 23.367.240$ na gracza.

Średni level w ekipie na gracza: 183
Ranking wyścigowy:

Ranking nagród z Chop Shop:
QrixPL Dodatkowe informacje
Wymagamy widocznego profilu od naszych graczy w celu automatyzacji wyrzucania nieaktywnych graczy. Na tej stronie musisz mieć poniższe dwie opcje ustawione na Wszyscy lub Znajomi i ekipy.

Opcja "Wyświetl moich znajomych" powinna być ustawiona na Tak.

Jeżeli nie widzisz wymaganych opcji, nie przejmuj się. Obejście na to jest proste. Zaznacz obie opcje na Znajomi a następnie dodaj do znajomych konto PolishCartelBota. Dzięki temu bot będzie widział Twoją aktywność w grze. W innym wypadku automat uzna Cię za nieaktywnego gracza i wyrzuci z ekipy.

Jeśli masz ustawione wszystko zgodnie z instrukcją a mimo to otrzymujesz wiadomości od bota z ostrzeżeniem, zmień opcje na "Tylko ja" a potem ponownie na wymaganą opcję "Wszyscy" lub "Dla ekipy".
QrixPL zasady ogólne ekipy
W każdym miejscu panują jakieś zasady i zwyczaje. Poniżej przedstawiamy zasady panujące w ekipie TPLC wraz z kilkoma przykładami jak je rozumieć. Możesz ukryć przykłady jeśli jesteś doświadczonym graczem.
 1. Nie utrudniaj gry członkom ekipy
  • Przykładowo na sesjach swobodnych nie zabijamy się, nie niszczymy sobie towarów, nie niszczymy notorycznie pojazdów osobistych jeśli widać, że należy do członka ekipy itp. nawet jeśli gra to sugeruje. W przypadku wojen handlowych i wszystkich wydarzeń trybu swobodnego obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy", a więc nie zabijamy się w celu zdobycia punktów czy dóbr wojen handlowych. Podobnie w innych wydarzeniach trybu swobodnego (przejmowanie jachtów itp). Wyjątkiem jest sytuacja w której dana osoba wyraziła zgodę na zabicie jej (choćby dla zabawy, nie jest to wtedy utrudnianie gry).
   W przypadku akcji, deathmatchy i wyścigów z ekipią podejdź do wydarzenia poważnie realizując cele akcji, a więc nie afkuj gdy grasz tryb drużynowy, a na wyścigach nie jeździj pod prąd.
   Robienie bałaganu, wybuchów pod wytwórniami może spowodować, że komuś nieumyślnie zniszczysz towar a więc zabawę przenieś z daleka od wrażliwych miejsc
  • Jeśli ktoś utrudnia Ci rozgrywkę, udokumentuj to w postaci screenshota lub filmu i zgłoś do administracji ekipy zamiast wymierzać sprawiedliwość we własnym zakresie. Postaraj się także upewnić, że utrudnienie wywołane przez innego gracza nie było dziełem przypadku (np. pomyłki, złego celowania, ukrycia na radarze) - skontaktuj się z tą osobą przez SMS w grze, na czacie, Social Clubie czy Discordzie ekipy.
  • Graczy z ekipy rozpoznasz po żółtym półokręgu na radarze:
  • W skrajnych przypadkach administracja ekipy może żądać od Ciebie usunięcia z listy znajomych gracza, który w istotny sposób omija bana w ekipie lub przeszkadza ekipie w grze.
 2. Nie korzystaj z programów cheaterskich do trybu Online
  • Wszelkie modyfikacje plików gry oraz programy modyfikujące pamięć gry (programy cheaterskie), które dają Ci hajs, godmode, teleportację i inne cheaterskie gówno kończy się banem w ekipie bez wyjątku.
  • Za korzystanie z cheaterskiego oprogramowania uznane zostanie również bierne korzystanie z cheatów czyli sytuacje w której Ty nie masz żadnego lewego oprogramowania, ale dostałeś od cheatera railguna albo niezniszczalny samochód i z niego korzystasz, a także gdy żebrasz i zbierasz hajs od cheaterów. Zakazane jest również promowanie narzędzi i usług cheaterskich oraz wszelkich lobby z lewą kasą.
  • Jedynym legalnym miejscem zakupu kasy są kody na Shark Cardy do zakupu w sklepie Rockstara.
  • Ta zasada nie zakazuje używania glitchów, ale administracja ekipy nie zamierza robić śledztw czy efekt ogromnego przyrostu gotówki lub dowolny inny efekt nie będący częścią zasad gry jest efektem modyfikacji gry czy tylko glitchem. W związku z powyższym stosowanie glitchy może powodować bana w ekipie jeśli ich efekt zostanie uznany za efekt stosowania jakichś programów cheaterskich. Zalecamy powstrzymanie się od stosowania wszelkich glitchy aby nie tworzyć żadnych niejasności. Na potencjalnym banie w ekipie najwięcej stracisz Ty.
 3. Za członków ekipy uznawane są tylko osoby, które mają ekipę The Polish Cartel ustawioną jako aktywną.
  Ekipę TPLC możesz ustawić jako aktywną z poziomu gry lub na stronie ekipy w Social Clubie. ❔ wideo poradnik
 4. Twoje statystyki gry oraz profil nie mogą być ukryte
  • Aby nie być na bakier z tą zasadą ustaw odpowiednie opcje prywatności na Wszyscy lub przynajmniej Ekipa i Znajomi na stronie ustawień profilu Social Club. Interesujące nas opcje to Widoczność profilu, Wyświetl moich znajomych oraz Widoczność statystyk gry. ❔ wideo poradnik
  • Posiadacze kont w których zablokowane są wspomniane opcje powinny ustawić widoczność na opcję Znajomi oraz zaprosić do znajomych PolishCartelBota.
  • Twój profil musi być widoczny przede wszystkim dla administracji ekipy i PolishCartelBota - blokowanie konta bota skutkować może banem w ekipie.
 5. Nie reklamuj innych ekip, TeamSpeaków, Discordów
  Używanie lub promowanie w ramach gry lub Discorda TPLC innych ekip lub innych TeamSpeak/Discord jest zabronione - TPLC to nie jest miejsce na Twoją reklamę. Jedyną ekipą, TeamSpeakiem czy Discordem które możesz promować i używać do grania w TPLC są te związane z ekipą TPLC.
 6. Osoby nieaktywne oraz niestosujące się do zasad ekipy będą usuwane z ekipy
  • W pierwszej kolejności usuwane są osoby, które nie spełniają warunków opisanych w zasadach ekipy. W przypadku nagminnego łamania zasad usunięcie z ekipy będzie permanentne (ban).
  • W drugiej kolejności usuwane są osoby, które nie są aktywne w grze na platformie PC (lub konsolach jeśli osoba ta posiadała postać na konsoli przed 08.09.2019). Miarą aktywności jest czas jaki minął od ostatniego wbicia poziomu w grze lub aktywności na Discordzie ekipy
  • Osoby niezbanowane mogą wrócić w każdej chwili do ekipy
 7. Publiczna sesja ekipowa nie jest przeznaczona dla osób spoza ekipy (nawet Twoich znajomych)
  • Publiczna sesja ekipy służy za sesję, w której gracze tylko z ekipy mogą w spokoju bawić się i sprzedawać własne towary
  • Uznajemy, że sesja jest ekipowa, jeśli minimum ⅔ członków sesji należy do ekipy The Polish Cartel
  • Jeśli na takiej sesji chcesz zagrać ze znajomym spoza ekipy, poproś go o dołączenie do ekipy lub opuszczenie sesji
  • Jeśli widzisz osobę, która na sesji ekipowej dokonuje sprzedaży z osobą spoza ekipy, nie niszcz tej osobie sprzedaży tylko ją poinformuj o tym fakcie i koniecznym pozbyciu się obcej osoby z organizacji, klubu motocyklowego po zakończeniu sprzedaży. Dopiero przy nie zastosowaniu się do tego w kolejnej sprzedaży atak na randoma jest dozwolony
  • Robienie sprzedaży z osobą spoza ekipy na sesji ekipowej może narazić Cię na stratę towaru który wozi osoba spoza ekipy i nie będzie to traktowane jako utrudnianie gry członkowi ekipy, gdyż większym przewinieniem jest dopuszczenie do obecności na sesji ekipy obcej osoby.
  • Na sesjach ekipowych nie zajmuj slotów prezesa/prezydenta jeśli nie sprzedajesz towaru, a jest on komuś potrzebny. Do zbierania paczek lub autek czy kupowania zasobów możesz skorzystać z zamkniętej sesji ekipy
  • Na sesji ekipowej nie rozkładaj min wybuchowych/zbliżeniowych. Jeśli przypadkiem taką zostawisz - strzel w nią aby ją zdetonować.
 8. Szanuj członków ekipy zarówno na sesji jak i w każdym miejscu związanym z ekipą.
  Swoje wulgarne wypowiedzi, agresję, seksizm i inne takie wobec członków ekipy schowaj do szuflady.
 9. Bany w ekipie (również czasowe) blokują możliwość korzystania z profitów wynikających z członkostwa w ekipie
  • Oznacza to, że zbanowane osoby w ekipie banowane są również z życia ogólnoekipowego, w tym Discorda, grup Facebookowych, ale również nie są mile widziane na ekipowych listach gier i publicznych sesjach ekipowych, a próby pomocy w ominięciu takiego bana innym graczom zostanie uznane za złamanie pierwszej zasady ekipy.
  • Próby omijania czasowych banów mogą prowadzić do wydłużenia czasu jego obowiązywania
 10. W pełni odpowiadasz za swoje konto, bez względu na to kto na nim gra i co się z nim stanie
  więc nie udostępniaj go bratu, siostrze, sąsiadowi, koledze ani psu. Jeśli inna osoba korzystająca z Twojego konta złamie zasady ekipy to bana dostaniesz Ty. To samo stanie się gdy zostawisz zalogowaną postać na sesji publicznej i jakiś cheater zacznie jej respić lewy hajs. Przy okazji warto zabezpieczyć swoje konto przed kradzieżą.
 11. Musisz posiadać postać w GTA Online na platformie PC
  • Konta "duchy" które nie posiadały nigdy GTA będą banowane do czasu utworzenia postaci
  • Konta bez postaci na PC (np. w wyniku bana od Rockstara) są usuwane z ekipy
  • Konta które posiadają postacie na innych platformach obecne w ekipie przed 08.09.2019 roku mogą pozostać w ekipie.
 12. Zakazane jest granie na zamkniętych sesjach na zaproszenie
  • Jeżeli chcesz skorzystać z zamkniętej sesji powinieneś skorzystać z zamkniętej sesji dla ekipy
  • Pamiętaj, że jeśli grałeś na sesji dla ekipy, wszedłeś na jakąś akcję (np. napad) to po tej akcji gra wrzuci Cię na sesję prywatną. Wtedy zmień sesję na sesję zamkniętą dla ekipy (trwa to obecnie 10 sekund).
  • Jeśli szukasz bezpiecznej sesji spróbuj wyszukać sesję ekipową za pomocą opcji "Dołącz do członków ekipy"
  • Zasada ta wynika z tego, że chcemy uniknąć sytuacji w których gracze grają solo, bez ekipy. Tacy gracze zajmują jedynie sloty w ekipie a nie można z nimi zagrać. Sytuacja w której duża część graczy ekipy gra na prywatnych sesjach przeczy idei grania ekipowego.
QrixPL zasady awansów w hierarchii ekipy
Awanse w hierachii ekipy odbywają się na podstawie:
 • Żołnierz - domyślna ranga w hierarchii Social Club.
 • Przedstawiciel - zdobycie rangi TPLC+ na Discordzie ekipy. Opis zasad jej zdobycia znajduje się na na naszym serwerze.
 • Porucznik - wymagania jak na Przedstawiciela + wykonywanie jakiejś funkcji w ramach ekipy (np. organizacja list gier, opieka nad naszymi mediami społecznościowymi itp).
 • Komisarz - uznanowo i według potrzeb administracji ekipy

Z archiwum ekipy

Ostatnie zdjęcia

TheTommers

Richman

2024-06-11 22:58:44


piecu07

Richman

2024-06-11 22:57:42


dygresja7

Terminal

2024-06-09 18:52:45


Little_Domi99

Z kolegą po melanżu

2024-06-06 16:57:08


Zasady ekipy The Polish Cartel - Polska ekipa GTA Online